Ingelmunster

Bestuur

Ten dienste van iedereen

Het OCMW (Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn) wordt bestuurd door de raad voor maatschappelijk welzijn. Deze wordt door de gemeenteraad verkozen en bestaat uit 9 leden.

De raad vergadert één maal per maand en wordt voorgezeten door de voorzitter van het OCMW, die intern door de raadsleden verkozen wordt. De secretaris van het OCMW notuleert de beslissingen en is daarnaast hoofd van de administratie en van het personeel. De afgevaardigde schepen kan met raadgevende stem de raadzitting bijwonen.
De werking van de raad voor maatschappelijk welzijn is te vergelijken met deze van de gemeenteraad. De vergaderingen van de raad voor maatschappelijk welzijn zijn toegankelijk voor het publiek, behalve het besloten gedeelte.

Samenstelling

De raad wordt gevormd door de voorzitter (sp.a) en 8 raadsleden. De coalitie De Brug - N-VA - Open VLD en sp.a heeft 5 zetels, de CD&V heeft er 4.

Dries Couckuyt

Dries COUCKUYT, voorzitter

Jan Breydelstraat 21
8770 Ingelmunster

ocmw-voorzitter, toegankelijkheid
sp.a

T 051 33 74 61
G 0499 63 00 49
F 051 30 45 81
dries.couckuyt@ingelmunster.be

spreekuur
Woensdag 11u. - 12u. (in het sociaal huis)

Katrien Vandecasteele

Katrien VANDECASTEELE

Rodenbachstraat 42

8770 Ingelmunster

katrien.vandecasteele@ingelmunster.be

OCMW-raadslid De Brug - N-VA - Open Vld

Fien Debeuf

Fien DEBEUF

Hinnebilkstraat 71
8770 Ingelmunster

Tel. 0485 82 10 10
fien.debeuf@ingelmunster.be

OCMW-raadslid De Brug - N-VA - Open Vld

Kurt Decloedt

Kurt DECLOEDT

Vlaanderenstraat 1
8770 Ingelmunster

Tel. 0496 02 17 34
kurt.decloedt@ingelmunster.be

OCMW-raadslid sp.a

Peter Landuyt

Peter LANDUYT

Izegemstraat 201
8770 Ingelmunster

Tel. 0485 43 15 35
peter.landuyt@ingelmunster.be

OCMW-raadslid De Brug - N-VA - Open Vld

Ann De Freyne

Ann DE FRENE

Lenteakkerstraat 32
8770 Ingelmunster

Tel. 051 30 78 71
ann.defrene@ingelmunster.be

OCMW-raadslid CD&V

Kathy Verschoot

Kathy VERSCHOOT

Doelstraat 148
8770 Ingelmunster

Tel. 051 30 00 51
kathy.verschoot@ingelmunster.be

OCMW-raadslid CD&V

Jozef Verbauwhede

Jozef VERBAUWHEDE

Bollewerpstraat 38
8770 Ingelmunster

Tel. 051 30 24 31
jozef.verbauwhede@ingelmunster.be

OCMW-raadslid CD&V

Rik Denys

Rik DENYS

Madeliefjesstraat 3
8770 Ingelmunster

Tel. 051 30 23 68

OCMW-raadslid CD&V